Online TV, Web kamery a Rádiá - Internetový katalóg

Pomoc

Pre správne zobrazenie online TV, Web kamier a prehrávanie online rádií potrebujete mať nasledovné alebo novšie verzie internetových prehliadačov: Interne Explorer 6, FireFox 2 alebo Opera 8. Prehliadače musia mať zapnutú podporu cookies a javascriptu.

Pre zobrazenie online TV počkajte 10 až 15 sekúnd, kým sa TV načíta. Aby prehrávanie videa fungovalo musíte mať nainštalovaný najnovší plugin Windows Media Player alebo Adobe Flash Player. V prehliadači Opera je na niektorých Windows-och potrebné preinštalovať plugin pre Windows Media Player.

Z dôvodu dodržania licenčných podmienok vysielajú online TV na internete len vlastné programy (napr. správy). Ak sa vysielanie nespustí, tak je dočasne pozastavené a spustené bude až pri vysielaní licencovaného programu.

Na zobrazenie web kamery nie je potrebný žiaden plugin. Každá web kamera sa obnovuje automaticky v intervale najviac 30 sekúnd.

Pre prehrávanie online rádia musíte mať nainštalovaný najnovší plugin pre Windows Media Player alebo Adobe Flash Player. V prehliadači Opera je na niektorých Windows-och potrebné preinštalovať plugin pre Windows Media Player.

MojaTv.sk neposkytuje žiadnu technickú podporu pri problémoch so zobrazovaním obsahu stránok. MojaTv.sk tiež nenesie žiadnu zodpovednsť za obsah Online TV, Web kamier a Rádií.

Prajeme Vám príjemnú zábavu
MojaTv.sk

 

 
 
Webhosting a registrácia domén

AŽ 40% PROVÍZIA NAVŽDY!

Staňte sa naším partnerom a získajte províziu až do 40% z hostingových balíkov, ktoré pre nás sprostredkujete ...

ďaľšie info o partnerskom programe